Вивчаємо інформатику

Вчитель інфо

Презентації для дітей

Освітній портал

Информатика и ИКТ в современной школе

Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

Сайт для підтримки вчителів інформатики

Історія школи

Історія сучасної школи іде з далекого минулого. Ще в 1893 році паном і меценатом Михайлом Ліщиною в селі Михайлівка було відкрите народне освітнє училище.

200

У 1894 році там навчалося 28 дітей.Бюджет училища складав 614 рублів.
Першим завідувачем училища був священник Олексій Георгійович Рубльов посада (законоучитель).За свідченнями людей тих часів він був людиною дуже жорстокою, за невиконання його завдань бив дітей розгами.
Першою вчителькою стала Варвара Василівна Пахно.
Пізніше за часів Радянської влади школа стала семирічною і в ній почали навчатись всі діти с.Михайлівки та навколишніх сіл.

200

В тяжкі роки Великої Вітчизняної війни школа також відкривала свої двері дя дітей.
В 1942 році вчителями школи були Федченко Л.Д. та Бондар К.Т. викладали відповідно німецьку мову та історію і географію.А вже в 1943 році, після визволення району, області, школа відновила свою роботу як семирічка.
Директором школи стала Ясенєва В.В. і були призначені вчителі школи:
Сидоренко М.С. - І-ІV класи, Золоторіч О.К. - математика, Молодан К.О. I - ІV класи, Крючкова Г.Є. - рос. мова, Приходько З.Д. історія, згодом Токар О.Ф. - воєнруком - пропрацював у школі до 80-х років вчителем молодших класів. Акімова В.О. І - IV класи.Вже в повоєнні роки коли з війни повернулися фронтовики, з німецького полону полонені,багато хто з них присвятив своє подальше життя справі виховання підростаючих поколінь.
Ткаченко М.С., Ткаченко В.С., Ткаченко М.Г., Дяченко Ф.Т., Дяченко Р.Т.,Максименко Ф.П., Максименко М.А., Токар В.Р., Посна В.В., Шевченко Н.М., Нескоромна Ф.А., Літвінова Л.Л., Кравацька Л.С. Бондар Л.І. та багато інших вчителів роками навчали дітей, виховуючи гідних будівників майбутнього.

Дяченко Ф.Т. - вчитель української
мови та літератури

Ткаченко В.С. - вчитель математики

200

Дяченко Р.Т. вчитель історії та географї
і
ї

Яременко О.О. вяитель хімії та біології

Директорами школи в різні часи навчання призначались: 1943 - Ясенєва В.В., 1947 Котелевець С.Д. 1948 - Малиночка Г.П., 1950 - Пахомов В.А., 1951-1976 Глиняний П.А., 1978 - 1993 Яременко О.О., 1994 - 2003 Кравчук С.І., 2003 - Бордюгова Т.П.

За довгі роки свого існування в школі навчались... тисячі учнів, з яких виростали талановиті діячі в різних галузях народного господарства, військові, літератори, педагоги, вчені.

В мальовничому Приорільському краї народився ріс, навчався майбутній Герой Радянського союзу Вороний Михайло Ілліч.

Погруддя Героя Радянського союзу
Вороного Михайла Ілліча

Ім'я Вороного Михайла Ілліча носить учнівське об'єднання "Добротворець" Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Михайлівську, на той час восьмирічну, школу закінчив герой афганець - Яременко Владислав Олександрович, посмертно нагороджений орденом Червоного прапора.

Могила Яременка В.О.

В нашій восьмирічці навчався Михайло Дяченко поет-прозаік, твори якого вийшли з друку в роки незалежної України.

Збірка творів "Музика і мати" вийшла з друку у 2008 році

Твори поета присвячені рідному краю,матері, рідним, , природі рідного краю, колегам по цеху.

У 1996 році Михайлівська неповна середня школа була реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У школі тоді навчалось 125 дітей.