Вивчаємо інформатику

Вчитель інфо

Презентації для дітей

Освітній портал

Информатика и ИКТ в современной школе

Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

Сайт для підтримки вчителів інформатики

МЕТА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

Надання ефективної допомоги вчителям і класним керівникам у покращенні  організації навчання та виховання школярів, узагальненні й запровадженні передового педагогічного досвіду,підвищенні теоретичного рівня й педагогічної майстерності вчителів і керівництва школи.

ЗМІСТ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

• Координація розробки навчальних планів і програм та їх узгодження за суміжними та взаємозабезпечуючими дисциплінами
  • Обговореня проблем інформатизації освіти, підвищення якості професійної підготовки вчителів на основі широкого використання ІКТ
  • Організація лекцій для адміністрації та вчителів з питань педагогіки і психології, методів проведення окремих видів навчальних занять.
  • Виявлення, узагальнення, та розподіл позитивного досвіду навчальної, виховної та методичної роботи окремих викладачів і МО в цілому
  • Вивчення та впровадження до навчального процесу позитивного досвіду інших освітніх закладів.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

• Удосконалення навчальних планів та програм
  • Відпрацювання та оновлення змісту навчальних предметів
  • Удосконалення методики, підвищення ефективності проведення усіх видів навчальних занять
  • Удосконалення навчально-методичного та матеріально-технічного  забезпечення

ПЛАН МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ ШКОЛИ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК
  Практикою роботи школи вироблено певну структуру плану. Вона включає наступні розділи:

• Аналіз підсумків методичної роботи за попередній навчальний період
  • Методична тема школи на поточний навчальний рік
  • Мета й основні завдання методичної роботи на новий навчальний період
  • Організаційно-методичні вказівки
  • Основні заходи
  • Робота МО
  • Контроль і звітність
  • Моніторинг

В школі працює 3 МО вчителів: гуманітарнго циклу (керівник - Пола С.Ф.), природничого циклу ( керівник Кравчук Ю.М.), класних керівників (керівник Лугова Л.В.).